zpet

Opatření pro provoz střelnice z důvodů zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2

 

 

     Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 6. dubna přistoupila k částečnému uvolnění přísných protiepidemických opatření.

     Od půlnoci z pondělí na úterý budou moci občané České republiky opět začít využívat venkovní sportoviště, parky a další veřejná prostranství k individuálnímu sportování. Pokud dodrží minimální odstup dvou metrů od ostatních osob, nebudou muset mít při sportování, a to včetně jízdy na kole či běhu, roušku. Společně sportovat mohou nanejvýš dvě osoby s výjimkou členů domácnosti a nesmí přitom využívat vnitřní šatny, sprchy a další uzavřené společné prostory. V praxi to znamená, že si lidé mohou venku nově věnovat třeba tenisu, nohejbalu, golfu, jízdě na koni, bruslení či vodním sportům při omezení počtu dvou osob na hřišti či v posádce.

 

Rozhodnutí VV AVZO Křinec:   

Provoz střelnice je umožněn pouze členům AVZO Křinec za splnění těchto podmínek:

 

1.)    Maximální počet střelců na střelišti je 6 s dodržením minimální vzdálenosti 2m. V zázemí střelnice (vagon) mohou být maximálně 2 osoby současně. Celkový počet osob je tedy 8.

 

2.)    Je nutné dodržovat přísné hygienické požadavky, tj. nošení roušek, použití dezinfekčního prostředku u vstupu, zákaz používání toalet, omezit „srocování“ více osob na jednom místě.

 

3.)    Dodržovat veškerá platná neřízení vlády ČR pro zmírnění dopadů epidemie koronaviru jako SARS-CoV-2.

 

4.)    Všichni střelci jsou povinní zvážit svůj zdravotní stav vzhledem k závažnosti nakažení se SARS-CoV-2. AVZO Křinec nenese zodpovědnost za zdravotní komplikace spojené s nakažením.

 

     Veškeré výše uvedené opatření je povinen dodržovat každý z členů AVZO Křinec. Za dodržení podmínek je vždy zodpovědný správce střelnice. V případě většího počtu osob jsou povinni správci střelnice logisticky zabezpečit rozdělení střelců. Desinfekční prostředky zabezpečí VV avzo. V případě nedostatku těchto prostředků jsou povinni toto zabezpečit správci střelnice před zahájením provozu.

 Aktuálně

 Křinecká trefa..
 V sobotu 26.9 se konal na naší střelnici 18. roční...
 Více informací: Více..
.............................
 Závod pro veřejnost 4. ročník..
 5.9.2020 se na naší střelnici konal 4. ročník závo...
 Více informací: Více..
.............................
 Myslivecký přebor Vestec..
 Na naší střelnici se uskutečnil 1. závod ve spolup...
 Více informací:
.............................
 Křinecký víceboj..
 6. ročník Křineckého víceboje se konal již 7.7. 20...
 Více informací: Více..
.............................
Kalendář

issf paralympic Obec SDH Krinec centrum avzoCR policie ssk dvory Inproma - strojírenská výroba Nadace České pošty
©2014 AVZO Křinec autor: Svoboda Jiří grafika: Svoboda Aleš